Türkce Rap Ve UnderGround Rap Hakkında Herşey...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkce Rap Ve UnderGround Rap Hakkında Herşey...

Türkce Rap Hakkinda Hersey

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fenomen Logos Röportajımız...!!!!!!!!!!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Fenomen Logos Röportajımız...!!!!!!!!!! Empty
MesajKonu: Fenomen Logos Röportajımız...!!!!!!!!!!   Fenomen Logos Röportajımız...!!!!!!!!!! Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 9:06 pm

1-)Öncelikle seni tanımayanlara kendinle ilgili temel bilgileri verebilir misin ?

gercek adım Onur mahlasım ise Fenomen Logos eskşehir'de yasıyorum. I'm rapper.

2-)mahlasın ne anlama geliyor?Ve bulundugun bir rap grubu varmı ?

mahlasım Fenomen Logos iki ayrı kelime felsefik kelimeler yani.
Fenomen:görüngü,bir şeyin kendisini kendisinde göstermesi, duygularla algılanablen herşey anlamlarında
Logos: akıl,düşünce,kavram,bilgelik v.s anlamlarında. kmseden özenipte bnde mahlasımı fenomen koyayım demedim
mahlasım Fenomen Logos...
İcinde bulunduğum bir grup yok.

3-)Rap yapmaya ne zaman ve nasıl başladın, bu yolda geleceğini parlak görüyor musun ?

rap dnlemeye 2004 te basladım. 2005-2006 yıllarında söz yazmaya basladım 2007 aralık aynda ilk kaytlarımı yaptım.
rapi asıl yapmaya basladığım yıl 2008.
bu yolda geleceimi parlak görmek icin cabalıorum Smile bşiler yapmaya calısıorum...ii olup bi dnleyici ktlesi olsn
istıorum sonra parlak gorunur zatn Smile az cok da dnleyicim var şimdi.

4-)Liriklerini yazarken nelerden ilham alıyorsun ?

liriklerimi gece 2-3 te yazarm genelde dier saatlerdede yazarım ama genelde 2-3 gbi yazarım hehe .yazarkn beatın bana verdii duygu
ve yaşananlar-sosyal hayat ilham verir.

5-)Beatlerinde genelde kimlerin imzası var ?

beatlarımı cok ünlü kşiler yapıo ünlü free beatciler yapıo Very Happy Very Happy
beatlarım free. tabi kendi beatlarımı yapmak istıorum...

6-)Rap teki başarınızı neye bağlıyorsunuz ?

kendimce lirik ve beata uyum bu ikisine baglıorum...

7-)Herhangi bir isimle ortak albüm çıkarmayı düşünüyormusunuz ?

ortak değilde solo albüm yapmaya calısyıorum bu aralar.albümde arkadaslarımla featlarım olcak tabi.

8-)Rap'in en çok istanbulda gelişmesnin size göre nedeni nedir?

istanbulda bir cok olanak var bir cok rapper orda yetişio türkce rap oralarda bierde sürekli Very Happy
fakat diğer şehrlerdede yapan var tabi cok yakın sürede ortalık rapci kaynıcak gbi gelıo bana
çoğu berbat orta karar ise iyi olcak Very Happy

9-)Rap e yeni başlıcak veya başlamak isteyenlere ne önerirsiniz?

genelde herkes özenerek baslar bn özenmıorum kmseyi dien yalan söylüodur.rapi sen baslatmadın sonucta dünyada Wink öğle deilmi Very Happy
rape yeni baslayan herkmse özendii kşiyi taklkt etmesn yetr sadece tio alsın acele etmesn yavas yavas yapsın.

10-)Son olarak ......... aracılığıyla hayranlarınıza söylemek istediğiniz birşey varmı ?

hayran Smile nerde ? Smile dnleyen herkese tesekkürler parcaları dnlemek isteyen www.myspace.com/fenomenlogos gir dnle Very Happy

11-)Şimdilik bu kadar.. Değerli zamanlarını bize ayırdığın için teşekkür ederiz. Albüm sonrası tekrar görüşmek dileğiyle, bizlere söylemek istediklerin varmı ?

Eklemek istedigin soru vrsa ekleyebilirsin..

bn tsk. ederim. .FENOMEN LOGOS.
TÜRKÇE RAP -PEACE-

Dinlemek İSteyen

www.herkesdinlesin.com/fenomenlogosrap

-----------------------------------------------------

www.myspace.com/fenomenlogos

------------------------------------------------------

Fenomen Logos Röportajımız...!!!!!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-